9 günlük tatil bitiminde beklenen trafik yoğunluğu yaşanmadı

– 9 günlük tatil bitiminde beklenen trafik yoğunluğu yaşanmadı

Afyonkarahisar’da karayollarında araç geçişleri arttı ama yoğunluk olmadı

AFYONKARAHİSAR – Türkiye‘nin önemli kavşak noktalarından birisi olan Afyonkarahisar’da 9 günlük Kurban Bayramı tatili sonrası önceki yıllara nazaran trafik yoğunluğu yaşanmadı.

Ankara, Antalya, Denizli, Isparta, Kütahya, Konya ve İstanbul karayollarını birbirine bağlayan Afyonkarahisar’da önceki yıllara nazaran beklenen trafik yoğunluğu yaşanmadı. Yoğunluğun yaşanmamasının en büyük nedenlerinden birisinin ise tatilcilerin dönüş zamanının son güne bırakmamaları oldu. Normal günlere nazaran yine de araç sayısının fazla olduğunun gözlendiği karayollarında araç kuyrukları ise oluşmadı.

Antalya’dan dönen ve Bilecik‘e giden tatilcilerden Samet Büyükburç, dönüş yolunda sadece il ve ilçe merkezlerinde yoğunluğa yakalandıkları onun dışında karayollarında yoğunluk olmasına rağmen araç kuyruklarının yaşanmadığını dile getirdi.

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel 9 günlük tatil bitiminde beklenen trafik yoğunluğu yaşanmadı – Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir