Kripto Haberleri

Kripto Haberleri ile ilgili gün içinde onalrca içeriğin paylaşılmış olduğu cryptoturkey.online sitesi kripto paralar ile ilgilenen tüm yatırımcıların takip etmesi ihtiyaç duyulan bir site. Kripto haberleri başta olmak suretiyle Bitcoin ve öteki altcoinlerin teknik analizlerinin de paylaşılmış olduğu sitede anlık haber akışıyla en güncel haberlere ulaşabilirsiniz.

Kripto paralar her geçen gün yatırımcının ilgisini daha çok çekmeye devam ediyor. Seneler  ilkin Bitcoin öncülüğünde piyasaya giren kripto paralar artık binlerce coin-token ve onlarca ikripto borsasıyla finans piyasalarında kendini göstermeye devam ediyor. Günden güne hızla artan bu ilgi neticesinde oyunu kuralına gore oynayan yatırımcılar kazanamya devam ederken, kimi aç gözlü ve derhal varlıklı olmak isteyen yatırımcılarsa maalesef ki paralarını kaybetmeye devam ediyorlar.

Oldukça çok volatiliteye haiz olan kripto para piyasası eğer dikkatli davranılmazsa yatırımcıyı oldukça üzen bir mecra işte kripto haber sitelerini tertipli olarak takip eden, koinlerin toplumsal medya hesaplarını dikkatlice izleyen ve anlık olarak haber takip edeni meydana getiren davranışlarında ölçülü yatırımcılar bu mecrada yatırımlarına devam ediyor. Global çapta hizmet veren https://www.coindesk.com/ sitesi de takibe kıymet bir sitedir

Kripto haberleri mevzusunda bilhassa toplumsal medyada oldukca fazla yalan yanlış haber çıkmakta ve bu yalan haberler yatırımcıların bazılarını yanlış bölgelere yatırım halletmeye yönlendirmektedir. İşte bu yüzden Cryptoturkey.online sitesi yapmış olduğu haberleri oldukca dikkatli seçerek ve doğruluğunu araştırarak takipçilerine ulaştırmaktadır.  Her ne kadar oldukca fazla bilgili kripto para yatırımcısı olsa da bilinçsiz yatırımcıların sayısı güvenli olun ki bilgili yatırımcılardan oldukca fazladır. Küresel piyasalar tam bir kurtlar sofrası olduğundan balina diye tabir edilen büyük çaplı kripto para yatırımcıları  devamlı manipülatif haberlerle minik yatırımcıların paralarını almaya iş yapmaktadır. Minik yatırımcılar ne kadar davranışlarında ölçülü davranırlarsa kısaca paralarını ne kadar azca riske atıp işlemlere girerlerse ana paralarını korumaları ve üzerine kar etme oranları o denli fazlalaşmaktadır.

Kripto haberleri‘ni söylemleri ile manipüle etmeye çalışan toplumsal medya ünlüleri bu pastadan en fazla hisse alan kişilerdir. Geçen yıl Doge coin örneğinde gördüğümüz benzer biçimde Elon Musk attığı tweetlerle coinin onlarca kat artmasına sebep olmuş ve bu coini en fazla elinde tutan şahıs olarak da en fazla karı kendisi etmiştir.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir